Iš „Tesla“ kompanijos pristatytas „Cybertruck“, kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, pradėjo rodyti korozijos požymius, kelia nerimą šio elektromobilio savininkuose. „Tesla“ vadovas Elonas Muskas, kuris anksčiau kalbėjo apie „Cybertruck“ kaip apie dešimtąjį pasaulio stebuklą, dabar turės susidurti su nepatenkintų vairuotojų kritika socialiniuose tinkluose.

„Cybertruck Owners Club“ forume dalijamasi nuotraukomis ir susirūpinimu dėl korozijos požymių, kurie pradėjo atsirasti ant šio pikapo kėbulo detalės, pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Vienas iš „Cybertruck“ savininkų dalinosi savo patirtimi, kai po stipraus lietaus ant automobilio kėbulo atsirado korozijos žymių. „Tesla“ atstovas rekomendavo nupoliruoti kėbulą norint pašalinti šią problemą.

Kita savininkų patirtis taip pat liudija apie korozijos požymius ant jų „Cybertruck“ ir susijusį susirūpinimą dėl to, kaip tai galėtų paveikti jų automobilio būklę.

„Tesla“ žino apie šią problemą ir teigia turinti atskiras gaires, kaip ją spręsti. Vartotojo vadove pateikta informacija apie tai, kaip išvengti kėbulo pažeidimų, nurodo, kad koroziją sukeliančios medžiagos turėtų būti nedelsiant pašalintos.

Taigi, „Cybertruck“ savininkai priversti susidurti su korozijos problema, kurios sprendimo būdas kol kas ne visiškai aiškus.