Nauja vadovų komanda suformuota po naujo marketingo vadovo Artur Malinowski prisijungimo prie „Pigu.lt“ ir jos valdančios „PHH Group“. Į komandą įstojo Tomas Mikėnas, operacijų direktorius, ir Jakub Stefański, Marketplace vadovas.

„PHH Group“ vadovas Florin Filote džiaugiasi naujos vadovų komandos sudarymu, kuris, jo teigimu, leis įmonėje siekti strateginių tikslų, įskaitant pozicijų stiprinimą Baltijos šalyse ir tvarią plėtrą Suomijoje. Tomo Mikėno patirtis apima darbą su žinomais tarptautiniais prekių ženklais, įskaitant „Marks & Spencer“, „Ocado“, „Kingfisher Group“, „Jaguar Land Rover“, „Bombardier“ ir DHL. Jis sugrįžo į Lietuvą po 17 metų D. Britanijoje ir buvo dirbęs „Barbora“.

Jakub Stefański, naujasis Marketplace vadovas, 10 metų savo karjerą plėtojo „McKinsey“, kur buvo atsakingas už pasaulinių e. platformų strategiją, rinkodarą, pardavimus ir technologijų stiprinimą. Pastaruosius trejus metus jis dirbo „Amazon“ ir prisidėjo prie „Amazon.pl“ ir „Amazon Prime“ starto Lenkijoje.

Marketingo vadovu tapęs Artur Malinowski atvyko iš Lenkijos, kur dirbo vykdančiuoju direktoriumi media agentūroje „Cartat Poland“ ir vadovavo vienai didžiausių rezultatu grįstų Lenkijos marketingo agentūrų „iProspect Poland“. Pastaruosius trejus metus jis rūpinosi rinkodara „Empik“, Lenkijos mažmeninės prekybos įmonėje su 75 metų istorija.

Naujai suformuota vadovų komanda papildo finansų direktorius Lukasz Makolądra, personalo vadovė Agnė Zablockienė ir komercijos direktorė Judit Campos. Florin Filote ėmėsi vadovauti grupės prieš metus.

„PHH Group“ yra didžiausia Baltijos šalyse e. prekybos bendrovė, valdanti „Pigu.lt“ ir veikianti Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Įmonės Marketplace ekosistema, kurią valdo grupė, turi daugiau nei 4 000 pardavėjų ir siūlo daugiau nei 3 mln. prekių. Metinis sesijų skaičius siekia apie 150 mln.