„Renault“ praneša apie naująją kompanijos kupė flagmaną „Rafale“, kainavimą Lietuvoje. Automobilis siūlomas dviem įrangos versijomis: „Techno“ ir „Esprit Alpine“, kurių kainos Lietuvoje yra atitinkamai 40 890 ir 44 890 eurų.

„Rafale“ salonuose bus galima įsigyti nuo birželio. Automobilis įrengtas su pažangiomis technologijomis, tokiais kaip hibridinė „E-Tech“ pavara, „4Control“ vairavimo sistema, „openR link“ multimedijos sistema su integruotomis „Google“ paslaugomis ir panoraminis „Solarbay“ stiklinis stogas. Tai simbolizuoja „Renault“ perėjimą į aukštesnį lygį ir įsitvirtinimą D segmente, po „Espace“ atstovaudama dar viena dinamiška visureigio kupė.

„Rafale“ yra 4,71 m ilgio, 1,86 m pločio, 1,61 m aukščio automobilis, pagamintas ant CMF-D platformos. Jo dizainas ir proporcijos užtikrina patrauklumą ir vairavimo patirtį, o erdvi vidus ir moderni įranga užtikrina komfortą keleiviams. Automobilis taip pat pasižymi inovatyviu stikliniu stogu „Solarbay®“, kuris gali būti valdomas balsu arba valdymo mygtuku, bei didžiule bagažinės talpa – 627 litrai.

„Rafale“ yra visiškai hibridinis automobilis su 200 AG varikliu ir daugiapakope automatinė pavarų dėže. Tai leidžia automobiliui pasižymėti ilgu nuvažiuojamu atstumu iki 1100 km bei mažu CO₂ išmetimu – 4,7 l/100 km ir 105 g CO₂/km. Be to, „Alpine“ esprit versijoje įdiegta „4Control advanced“ keturių ratų valdymo sistema, gerinanti vairavimo patirtį ir manevringumą. „Rafale“ taip pat siūlo unikalią multimedijos sistemą „openR link“, integruotą su „Google“ paslaugomis ir daugiau nei 50 programėlių galimybėmis.