Portalas investuotojams Market Leadernaujienos, analitika, prognozės

Pirmadienis, gegužės 17, 21:50 (GMT +02:00)
Fondų ir prekių rinkos

Nuolatinis kriptovaliutų augimas - galimybė investuotojui

Nuolatinis kriptovaliutų augimas - galimybė investuotojui

Viena pagrindinių rinkos tendencijų šiais metais yra fenomenalus pagrindinių kriptovaliutų, kelis kartus padidinusių savo kainą, augimas. Populiariausia kriptovaliuta - Bitkoinas (bitcoin, BTC) - kurios augimas įveikė 2600 dolerių ribą. Šių metų sausio mėnesį už 1000 dolerių įsigytą 1-ną bitkoiną birželio pradžioje buvo galima parduoti už 2600 dolerių, iš vieno vieneto gaunant 1600 dolerių pelną.

Paskelbimo data: 2017-06-28 08:30
Autorius: Masterforex-V Akademija

Nissan ir Mitsubishi sukurs patį pigiausią elektromobilį

Bendradarbiaudami Japonijos automobilių gamintojai Nissan Motor ir Mitsubishi Motors planuoja kurti pigias elektra varomas transporto priemones. Planuojama, kad pirmasis toks automobilis bus išleistas maždaug po 2 metų.

 

Kompanijos Nissan ir Mitsubishi įkūrė bendrą įmonę, turėdamos tikslą kurti transporto priemones, kurios judės elektros pagalba. 2016 fiskaliniais metais, kurie prasidės 2016 metų kovo mėnesį, partneriai ketina pagaminti pirmąjį elektrinį automobilį, kuris kainuos 1,5 milijono jenų ( ¥), pavertus doleriais, tai sudarytų apie 14,5 tūkstančio JAV dolerių.

Paskelbimo data: 2014-09-18 03:45

Naftos kaina ir toliau krenta

 Autorius: Michailas Vetckij

Vidutinės trukmės naftos kainos mažėjimo tendencija gali dominuoti rinkoje dar kelis mėnesius. JAV Energetikos informacijos administracijos kassavaitinės ataskaitos apie žalios naftos atsargų ir naftos produktų sumažinimą laukimas išlaikė WTI naftos kainą, tačiau Brent markės naftos kaina ir toliau krinta.

Paskelbimo data: 2014-09-15 07:16

Kaip auganti Bitkoinų rinka iššauks 3,4 trilijono JAV dolerių griūtį

1 lentelėje pateiktas kompanijų, kurių verslui dėl Bitkoino yra iškilusi grėsmė, sąrašas. Rinkos kapitalizacija dešiniajame stulpelyje rodoma milijonais dolerių (2014 metų liepos 1 dienai).

Paskelbimo data: 2014-09-10 05:12

PayPal ir eBay greitai priims apmokėjimus Bitkoinais

Autorius: Aleksejus Ivanovas

Gera naujiena kriptovaliutos gerbėjams - jau greit Bitkoinus galima bus naudoti mokant už pirkinius, įsigyjamus eBay interneto-aukcione. Paslaugos administracija svarsto galimybę naudoti virtualią valiutą kaip mokėjimo instrumentą, apmokant už paslaugas projekte Braintree. Primisime, kad šis projektas yra Amerikos internetinio-aukciono mokėjimo padalinys ir yra PayPal mokėjimo sistemos dalis. Išsamiau apie tai, kiek realus kriptovaliutos naudojimas perkant garsiame internetiniame-aukcione, bandė sužinoti portalo „Market Leader“ žurnalistai.

Paskelbimo data: 2014-09-05 03:53

Kas žinoma apie pačią „slapčiausią“ sutartį

 Neseniai Centriniai bankai (Central Bank Gold Agreement, CBGA) pasirašė aukso pardavimo sutarties ketvirtąją redakciją.

 

Iš esmės, tai Vakarų Europos bankų deklaracija dėl aukso apimčių, kurias jie ketina parduoti per artimiausius 5 metus.

 

Nors dėl šios sutarties pasirašymo nekilo ažiotažas ir jis beveik nebuvo nušviestas žiniasklaidos, jo svarbos negalima pervertinti. Tikroji istorija įdomi tiems, kurie nepasirašė sutarties...

Paskelbimo data: 2014-09-03 09:17

Kai daug prieštaringų signalų

 Kada gi mes nustosime būti tokie Fedocentriški (Fed - JAV FRS), kai kalbama apie pagrindines finansų rinkų varomąsias jėgas? Esmė yra pelnas. Atrodo, kad visi šie akcijų ir obligacijų ateities sandorių rinkos prekeiviai ir investuotojai niekada nekreipia dėmesio į su pelnu susijusias prognozes. Jie mėgsta šūkauti apie tai, kaip elgiasi FRS vadovė Džaneta Jelen (Janet Yellen) ir apie tai, ar ji lenkia tendenciją, ar nuo jos atsilieka. Suprantama. Jie nesusieja šios informacijos su kompanijomis, nes jos visos skrajoja padebesiais.

 

Šiuo metu galima stebėti daugybę prieštaringų signalų, rodančių, kad Amerikos ekonomika vėl pradeda silpnėti.

Paskelbimo data: 2014-08-26 08:27

Kodėl akcijų rinka auga toliau?

 Dabartinė FRS vadovė Džaneta Jelen (Janet Yellen) neseniai pateko į situaciją, kai ji panaudojo frazę „iracionalus gausumas.“ Ir tai yra labai svarbu jūsų investicijoms.

 

Frazę „iracionalus gausumas“ pirmą kartą panaudojo Alanas Grinspenas (Alan Greenspan), tuometinis JAV FRS pirmininkas. Tai buvo 1996 metų gruodžio 5 dieną, kai Grinspenas sakė kalbą Amerikos verslininkystės institute.

Paskelbimo data: 2014-08-22 07:09

4 kompanijų akcijos su neįprastai didelėmis prekybos apimtimis

 Profesionalūs prekeiviai, valdantys savitarpio ir ribotos rizikos (angl.k. hedge funds) fondus, stebi ne tik kainų grafikus. Jie taip pat seka didelius prekybos apimties pokyčius. Dažnai, kai prekybos apimtis viršija vidutines reikšmes, tai sukelia kintamumo bangą.

 

Dideli prekybos apimties pokyčiai, paprastai, gali signalizuoti vienai ar kitai rinkai nebūdingą aktyvumą. Tai gali būti pirkimas ar pardavimas, pasinaudojant nevieša informacija arba labai stambių investuotojų - super investuotojų - aktyvumas.

Paskelbimo data: 2014-07-31 03:45

PK pardavimai pasaulio rinkoje pamažu atsigauna

 Autorius: Ivanas Petrovas

 

Personaliniai kompiuteriai (PK) vėl traukia vartotojų dėmesį visame pasaulyje - PK rinka bent jau nustojo smukti. Išsamiau personalinių kompiuterių pardavimų apimčių padėtį pasaulinėje rinkoje nagrinėjo portalo „Market Leader“ žurnalistai.

 

Analitikai užfiksavo PK pardavimo apimčių kritimo tendencijos lūžį pasaulinėje rinkoje. Be to, jei IDC kompanijos analitikai, tradiciškai skelbiantys savo ataskaitas apie padėtį pasaulinėje kompiuterių pramonėje, kartu su Gartner kompanijos analitikais užfiksavo PK pardavimo apimčių kritimo pabaigą, tai jų kolegos nustatė nedidelį šio rinkos segmento augimą.

Paskelbimo data: 2014-07-28 08:14

Technologinė pažanga laimi. Investavimo paslaptys ir revoliucinės technologijos

 Pati sąvoka „revoliucinės technologijos“ reiškia naują darbo ir gyvenimo būdą, kuris griauna ir galiausiai pakeičia esamus metodus ir verslo praktiką.

 


Nuo lanko iki garo variklio, nuo geležinkelio iki interneto - istorija pilna pavyzdžių, kur naujos technologijos visiškai pakeitė mūsų pasaulį. Žmonės įgyja ir praranda ištisus turtus, kai atsiranda naujos pramonės šakos ir sektoriai, o seni tiesiog išmiršta.

Paskelbimo data: 2014-07-25 04:12
 Puslapis: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>