Portalas investuotojams Market Leadernaujienos, analitika, prognozės

Penktadienis, sausio 19, 06:39 (GMT +02:00)
Aktualijos investuotojams

Nekilnojamojo turto kainų apžvalga. Ispanija

Nekilnojamojo turto kainų apžvalga. Ispanija

Ispanijos gyvenamojo nekilnojamojo turto rinka, kur labiausiai krito kainos po 2012 metų, laikoma antra pagal patrauklumą pasaulio investuotojams. Kaip sako ekspertai, po ketverių metų nuo pasaulinės krizės pradžios, daugelis ekonomikos rinkų pradėjo griūti. Ir tokiose šalyse, kaip Ispanija, kainų kritimas tęsėsi.

 

Tačiau Ispanija nėra vienintelė „čempionė“. Kol kas lydere lieka Graikija. Ten nekilnojamasis turtas atpigo vidutiniškai 25,6%. Ispanijoje – tik 14,3%. Investuotojui tai vis tiek yra geras rodiklis, juolab, pardavimų kiekiai ir kainos Ispanijoje pradėjo kilti. Po Graikijos ir Ispanijos, sąraše Italija (-13,6%), Olandija (-6,8%), Prancūzija (-6%) ir Singapūras(-2%).

 

Kaip praneša žiniasklaida, 26 ekonomikos lyderių pasaulyje tik 6 valstybėse po 2012 metų nekilnojamasis turtas brango. Daugiausia per šį laikotarpį pabrango nekilnojamasis turtas Honkonge  (+61,4%), Turkijoje (+56%), Brazilijoje (+30%).

Ispanija atsidūrė tarp tų šalių, kuriose fiksuojamas nekilnojamojo turto kainų augimas per paskutiniuosius metus. Tuo metu kai kainos krenta Prancūzijoje -2,3%,  Kinijoje -2,4%, Italijoje -3,3%, Singapūre -3,7% ir Graikijoje -5,9%, o Belgija demonstruoja vos 0,7% augimą, Ispanija gali pasigirti +1,6% rodikliu.

 

Tiesa, tai yra toli ne rekordas. Honkonge per šį laikotarpį turtas pabrango 20,8%, Turkijoje – 18,8%, o Airijoje – 13,4%. Kainos pakilo taip pat ir Švedijoje +10,3%, Australijoje (+7,5% ) ir PAR(+7,3%).

Pažymėsime, kad kitaip nei daugelis kitų rinkų, Ispanija yra tik atsigavimo laikotarpio pradžioje. Vien šis faktas leidžia tikėtis kapitalo, investuoto į Ispanijos nekilnojamąjį turtą, augimo potencialo.

 

Paskelbimo data: 2015-10-13 08:33 Tekstas: Masterforex-V Akademija
Įterpti į BLOG'ą

Mokslininkai išmoko perduoti duomenis 43 terabaitų per sekundę greičiu

 Atrodo, kad netrukus šiuolaikinių technologijų pasiekimai padės žmonijai prarasti gebėjimą stebėtis. Kiekvieną dieną kyla mus supančio pasaulio dinamiškumo lygis, informacija tampa vis labiau prieinama, jai gauti reikia vis mažiau laiko.


Danijos mokslininkai, naudodami optinį pluoštą (skaidulas), pasiekė duomenų perdavimo greičio pasaulio rekordą. Per vieną sekundę iš siųstuvo į imtuvą buvo perduota 43 terabaitų apimties informacijos. Tai tapo žinoma investuotojų ir prekeivių portalo „Market Leader“ korespondentams.

Paskelbimo data: 2014-08-19 03:45

Michaelis Štainhardtas: milijardierius, nekenčiantis nuostolius ribojančių orderių (stop-loss)

 Finansų pasaulyje galima išgirsti nemažai istorijų apie tai, kaip žmonės, atėję iš pačių apačių, sėkmingo darbo biržose dėka uždirbo pasakiškus turtus. Michaelis Štainhardtas (Michael Steinhardt) - ne iš šios kategorijos. Jis gimė gana turtingoje šeimoje ir galėjo gyventi visiškai patogiai, eidamas savo tėvo pėdomis. Tačiau, dar jaunystėje, jis pasirinko kitą kelią, galiausiai, tapdamas žmogumi, valdančiu milijardinį kapitalą. Kas gi privertė Michaelį ieškoti savo kelio gyvenime ir ar sunkus buvo tas kelias? Apie tai pabandysime papasakoti šiame straipsnyje.

Paskelbimo data: 2014-08-18 03:45

Mokslininkai sukūrė medžiagą – „juodąją skylę“

 Britų Surrey NanoSystems kompanijos mokslininkai sukūrė juodos spalvos medžiagą, kuri yra absoliučiai nematoma plika žmogaus akimi.

Naujai sukurta medžiaga buvo pavadinta Vantablack. Iš tikrųjų nauja medžiaga yra juodos spalvos, tačiau žmogaus akis negali jos suvokti, todėl susidaro įspūdis, kad prieš jį yra „juoda skylė“.

 

Tokį efektą mokslininkai paaiškina labai paprastai. Pasak kūrėjų, esmė yra ta, kad nauja medžiaga buvo sukurta iš anglies nanovamzdelių, kurių kiekvieno storis yra apie 10 000 kartų mažesnis nei žmogaus plauko ir kartu turi galimybę sugerti 0,035% visos matomos šviesos. Be to, nauja medžiaga išsiskiria tempimo stiprumu, kuris 10 kartų viršija plieno savybes, taip pat gebėjimu praleisti šilumą, kuri yra 7 su puse karto efektyvesnė negu vario.

Paskelbimo data: 2014-08-11 03:45

Neikite prieš FRS. Melas ir infliacinė statistika

 Matyt vėl prasideda ... tas paslaptingas duomenų neatitikimas, kuris glumina daugelį ekonomistų ir finansų ekspertų, kai kalbama apie būsimą FRS politiką. Šį kartą dėmesį patraukia infliacijos duomenys. Ekonomistai kalba apie augimą, kai tuo tarpu FRS tai vadina tiesiog „triukšmu“.

 

Pranešime spaudai, paskelbtame prieš kelias savaites, dvi dienos po FRS posėdžio, teigiama, kad infliacijos lygis vis dar išlieka žemiau ilgalaikio 2% lygio tikslo, o tai verčia FRS dar ilgą laiką laikyti palūkanų normas rekordiškai žemame lygyje.

Paskelbimo data: 2014-08-08 03:34

Po metų Kalifornijos keliuose pasirodys vandeniliu varomi automobiliai

Kitais metais Kalifornijos keliuose pasirodys pirmieji automobiliai varomi vandeniliniu kuru. Pirmąją vandenilinių automobilių seriją paleis kompanija Toyota.

 

Vandeniliu varomi automobiliai pasirodys tik viename regione - JAV Kalifornijos valstijoje. Esmė ta, kad automobilio funkcionavimui, naudojant vandenilinį kurą, yra būtinas atitinkamų degalinių tinklas, kitu atveju turėti tokią transporto priemonę nėra prasmės. Degalinių tinklas - tai didelės investicijos ir vienai kompanijai tai būtų per daug sunku įgyvendinti. Kalifornijos valstijos, kuri yra labiausiai apkrauta transporto priemonėmis, valdžios institucijos nusprendė dalyvauti šiame projekte ir skirti finansavimą.

Paskelbimo data: 2014-08-06 03:25

Toyota Corolla 2014 metais išlaiko pardavimų lyderės pozicijas pasaulyje

 Autorė: Alena Usenko

 

Ekonominė krizė, kuri pastaraisiais metais buvo tvirtai įsikūrusi buvusios Sovietų Sąjungos teritorijoje, netrukdo išsivysčiusių Europos šalių piliečiams sklandžiai gyventi. Kaip rodo automobilių rinkos tendencijų tyrimai, naujų automobilių pirkėjų tarpe daugiausia tų, kurie nusprendė pasirinkti sau geriausią kelią, kuris šiuo metu, pagal kompanijos Toyota šūkį, pridedamas prie visų šio gamintojo automobilių komplekto. Pasak portalo investuotojams ir prekeiviams „Market Leader“ ekspertų, populiariausiu šio Japonijos automobilių gamintojo modeliu tapo Corolla.

Paskelbimo data: 2014-08-04 09:06

Įvardintos grėsmės, galinčios po 10 metų sunaikinti internetą

 Interneto srities ekspertai, kuriuos apklausė „Pew Research“ (Jungtinės Amerikos Valstijos) centro atstovai, galėjo įvardinti keturias grėsmes laisvam internetui, kurios gali pasireikšti iki 2025 metų. Tai apima vyriausybių politinio pobūdžio kontrolės sugriežtinimo veiksmus, o tai gali sukelti platesnį blokavimą ir interneto segmentaciją, informacijos išteklių pasitikėjimo lygio sumažėjimą dėl tiesioginio pačių vartotojų stebėjimo vykdymo, interneto komercializacijos, bandymo spręsti pernelyg didelio informacijos srauto problemas ir tai gali lemti būtent tai, kad bus apribota apsikeitimo duomenimis apimtis. Apie tai praneša verslo žmonių portalo „Market Leader“ žurnalistai.

Paskelbimo data: 2014-07-30 03:45

Amerikos studentai į Marsą siųs Cubecast mikropalydovą

 Djuko (Duke) universiteto studentai, bendradarbiaudami su Konektikuto (Connecticut) ir Stenfordo (Stanford) universitetų ir Masačuseto technologijos instituto (MIT) studentais, parengė kapsulę, kurioje yra teksto, grafinė ir garso informacija.Parengta kapsulė skirta siųsti į Marsą.

 

Norint išsiųsti Amerikos studentų „pranešimą“ reikės panaudoti laivą, kuris buvo surinktas mikropalydovų Cubecast pagrindu. Šiame skraidančiame aparate įrengti plazminiai varikliai, kurie buvo sukurti MIT.

Paskelbimo data: 2014-07-18 03:45

Neigiamos palūkanų normos JAV baigsis katastrofa. Tai signalas pirkti auksą

 ECB gali įvesti neigiamas palūkanų normas. Birželio 5 dieną Mario Dragi (Mario Draghi) ir ECB paskelbė, kad centrinis bankas ketina sumažinti bazinę palūkanų normą iki -0,1%.Kitaip tariant, bankai turės mokėti nedidelį procentą už tai, kad jie laiko savo pinigų rezervus saugyklose ir ECB sąskaitose.

 

Mes gyvename ypatingais ekonominiais laikais. Pirmą kartą naujausioje istorijoje centrinis bankas ketina įvesti neigiamas palūkanų normas.

Paskelbimo data: 2014-07-16 04:00

Samsung kompanija fiksuoja rekordinį pelno smukimą

 Samsung atstovai atskleidė šių finansinių metų antro ketvirčio finansinius kompanijos rodiklius ir pranešė, kad analitikų lūkesčiai nepasiteisino.

 

Kaip išsiaiškino portalo „Market Leader“ skyriaus korespondentai, per laikotarpį nuo balandžio iki birželio, imtinai, Pietų Korėjos giganto pajamos siekė 52 trilijonus vonų arba 51,4 milijardo JAV dolerių, o tai maždaug 10% mažiau nei antrąjį praeitų metų ketvirtį.

Paskelbimo data: 2014-07-14 04:35