Portalas investuotojams Market Leadernaujienos, analitika, prognozės

Trečiadienis, gruodžio 1, 05:46 (GMT +02:00)
Aktualijos investuotojams

Kokie laikrodžiai populiariausi elito tarpe?

Kokie laikrodžiai populiariausi elito tarpe?

Kas gali pabrėžti, kad esi pasiturintis ir turi aukštą statusą? Tai ir brangus nekilnojamasis turtas, ir prabangus automobilis, ir geras laikrodis. Šiuo metu laikrodžių pramonės pasaulyje yra daugybė kompanijų, mėgėjų dėmesiui pristatinėjančių platų tokių mechanizmų asortimentą.

Kurgi slypi meilės brangių prekinių ženklų laikrodžiams priežastys, kokie prekiniai ženklai priskiriami elitiniams ir kurie yra tik jų imitacija? – nagrinėjo portalo „Market Leader“  analitikai.

Kokius laikrodžius mėgsta pasaulio galingieji?

Niekam ne paslaptis, kad beveik visą „liuks“ laikrodžių rinką  kontroliuoja Šveicarijos kompanijos. Iš tiesų elitinių gamintojų čia, kaip ir automobilių rinkoje, ne tiek jau ir daug. Šiuo metu pasaulio galingieji labiausiai vertina tokius legendinius laikrodžių prekinius ženklus kaip:

- Patek Philippe, kuri priklauso Patek Philippe S.A. Korporacija specializuojasi sudėtingų laikrodžių, su retais sudėtingais elementais, gamyboje, nesivaiko trumpalaikių mados vėjų, inovacinės technologijos ir medžiagos naudojamos tik tuo atveju, jei tai padeda pagerinti laikrodžių kokybę. Patek Philippe S.A. atvirai neskelbia finansinės informacijos apie savo veiklos rezultatus, tačiau pagal banko Vontobel informaciją jos apyvarta sudaro daugiau kaip vieną milijardą frankų. Šios firmos laikrodžių kainos svyruoja nuo 9,5 JAV dolerių iki begalybės.

- Breguet, kuriuos gamina Šveicarijos kompanija Swatch Group AG, kuriai priklauso apie 25 procentus pasaulio laikrodžių prekybos (prekiniai ženklai - Blancpain, Breguet, Longines, Rado, Omega, Tissot ir kt.). Apie jos finansinius rezultatus yra žinoma, kad 2011 metais korporacija padidino savo grynąjį pelną iki 1,27 milijardo Šveicarijos frankų (1,38 milijardo JAV dolerių).

- Vacheron Constantin, kurią valdo Compagnie Financiere Richemont S.A. - Šveicarijos holdingo kompanija, besispecializuojanti „liuks“ klasės prekių gamyboje. Šis prekinis ženklas įeina į brangiausių pasaulio laikrodžių Top-25.

- Audemars Piquet, kurią valdo Audemars Piquet Holding S.A. Prie ryškių kompanijos egzempliorių gali būti priskiriami tiek sportiniai aštuonkampio formos Royal Oak, tiek ir klasikiniai Jules Audemars. Jau ilgą laiką aistringas šio prekinio ženklo gerbėjas yra Arnoldas Švarcenegeris (Arnold Schwarzenegger).

- A. Lange & Söhne, kurią valdo kompanija Lange Uhren GmbH - dukterinė Richemont holdingo korporacija.

- Rolex iš Šveicarijos kompanijos Rolex SA. Rolex, skirtingai nuo ankstesniųjų markių, priklauso masiniams prekiniams ženklams. Per metus korporacija pagamina po 600-800 tūkstančių, tačiau, nepaisant to, jų paklausa vis dar gerokai viršija pasiūlą. Šiandien tai vienintelis laikrodžių prekinis ženklas, kuris produktams nedaro nuolaidos, jo filosofija: „maksimali kokybė už maksimalius pinigus“.

Pirkdami brangius šių prekinių ženklų laikrodžius jūs patenkate į pasaulio elitinį klubą, kur vertinama tik tai, kas geriausias. Bet ar visus brangius laikrodžius galima priskirti elitiniams? Tikriausiai visi elitiniai laikrodžiai - brangūs, bet toli gražu ne visi brangūs laikrodžiai yra elitiniai.

Populiariausi elitinių laikrodžių prekiniai ženklai internete

Šiandien beveik visi maži verslai savo veikloje naudoja internetinius instrumentus. Vakaruose, pagal rinkodaros specialistų prognozes, iki 2014 metų internetas, pagal pajamas, galutinai aplenks spausdintą žiniasklaidą.

Portalo „Market Leader“ atlikti tyrimai aiškiai rodo, kurie iš žinomų laikrodžių prekinių ženklų yra lyderiai internete:

2013 metų birželį populiarumo lyderiais buvo šie laikrodžių prekiniai ženklai:

 „Omega“. Nuo įsikūrimo pradžios 1848 metais kompanija OMEGA įnešė neįkainojamą indėlį į laikrodžių meno vystymąsi. Ryškus to pavyzdys 1894 metais pateiktas kalibras „Omega“ ir 1932 metais išleistas modelis Marine. Kompanijai OMEGA priklauso unikalių projektų sukūrimo nuopelnas: nuo 1957 metais išleisto Speedmaster modelio iki kalibrų su koaksialiniu paleidimu, kurio sukūrimas prieš pusę amžiaus pažymėjo persilaužimo momentą laikrodžių pramonės vystymesi.

Elitiniai šio laikrodžių prekinio ženklo atstovai yra:
- laikrodis Omega De Ville Prestige Quartz, kurio kaina svyruoja  2323 JAV dolerių ribose;
- laikrodis Omega 4810.33.01 dirželis: odinis / vandens atsparumas: 30 m / korpusas: plienas / indikacijos tipas: rodyklinis / stiklas: safyrinis / mechanizmas: kvarcinis / kolekcija: Deville Prestige;
- Omega Constellation Quadra 1841.55.11;
- laikrodis Omega De Ville Prestige Quartz 4810.33.01. Kalibras: Omega 1532, 25 mėnesių eigos rezervas. Korpuso diametras: 34,4 mm. Kvarcinis laikrodžio mechanizmas padengtas rodžiu.

 „Tag Heuer“. Kompanija yra stambiausio pasaulyje prabangos prekių gamybos holdingo LVMH (Moët Hennessy - Louis Vuitton SA) padalinys, o už savo pavadinimą turi būti dėkinga Techniques d‘Avant Garde (TAG) ir vieno jo įkūrėjo Eduardo Hoe (Edouard Heuer) pavardės santrumpų deriniui. Laikrodžių kompanijos TAG Heuer istorija prasidėjo 1860 metais Saint Imier mieste Juros kalnuose, Šveicarijos meno lopšyje. „TAG Heuer“ - tai šeimos verslas, kurio pradžia buvo maža dirbtuvėlė, pavadinta jos įkūrėjo vardu.

Elitiniai šio laikrodžių prekinio ženklo atstovai yra:
- TAG Heuer WAH1213.BA0861, kurių kaina yra apie 3000 JAV dolerių,
- TAG Heuer WAH1213.BA0861,
- TAG Heuer Grand Carrera Calibre 36RS (replica) TAG Heuer 5 - MIN - 044.

„Corum“. Corum - jaunas Šveicarijos laikrodžių prekinis ženklas. Per trumpą savo istoriją Corum kompanija tapo viena prestižiškiausių laikrodžių firmų pasaulyje. Įkurta 1955 metais Corum kompanija pelnė šlovę ir populiarumą  šios paprastos filosofijos dėka - „puikus meistriškumas plius begalinis grožio ir naujovių ieškojimas“. Kompanijos logotipas – raktas, simbolizuojantis kelią į laikrodžių žinovų, susižavėjusių Šveicarijos meistrų originalumu, širdis.

Elitiniai šio laikrodžių prekinio ženklo atstovai yra:
- Corum 947.931.04.V700.AN12, kurių kaina įvairuoja nuo 9500 JAV dolerių,
- Corum 753.691.20.F371.AA92, kurių kaina yra nuo 8500 JAV dolerių,
- Corum 295.510.55.0001.BN57, kurių kaina yra nuo 25500 JAV dolerių.

 „Montblanc“. Montblanc International GmbH - iš pradžių buvo išskirtinių apyrankių vokiečių gamintojas. Tačiau pastaruoju metu kompanija išplėtė savo asortimentą ir gamina įvairias prabangos prekes, juvelyrinius dirbinius, rankogalių segtukus, laikrodžius, kvepalus ir kt.

Elitiniai šio prekinio ženklo laikrodžių atstovai yra:
- Montblanc Timewalker Chronograph Automatic,
- Montblanc Timewalker Diamonds Chronograph,
- Montblanc Timewalker Chronograph Automatic,  kaina nuo 12900 JAV dolerių.

 

 

 

 


 „Cartier“. Cartier SA kompaniją 1847 metais įkūrė  Luisas-Fransua Kartjė (Louis Francois Cartier). Tada ji buvo maža juvelyrinė dirbtuvė. 1867 metais Kartjė gaminiai buvo eksponuojami pasaulinėje parodoje Paryžiuje, po to kompanijos populiarumas pradėjo augti.

1888 metais kompanija išleido pirmuosius savo laikrodžius. 1904 metais kompanijos įkūrėjo Luiso Kartjė anūkas savo draugo Alberto Santos-Diumono (Alberto Santos-Dumont) garbei išleido jo vardu pavadintus rankinius laikrodžius Santos, atnešusius kompanijai nematytą sėkmę. Nuo 1906 metų išleidžiami brangakmeniais puošti rankiniai laikrodžiai.

Kartjė butikas - Niujorke.

Elitiniai šio laikrodžių prekinio ženklo atstovai yra:
- laikrodis Cartier Quartz Small, kaina nuo 19500 eurų,
- Cartier laikrodis Santos 100 Squelette, kaina 35000 JAV dolerių,
- Cartier laikrodis Santos 100, kaina 24820 JAV dolerių.


Kompanijos-laikrodžių gamintojos biržos prekeivių akimis


2013 metų gegužę Šveicarijos laikrodžių eksportas sumažėjo 3,9%, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų mėnesiu tiekimų į Kiniją paklausos susilpnėjimo šioje šalyje fone, pranešė Nord FX kompanijos analitikai, remdamiesi MarketWatch ir Šveicarijos muitinės tarnybos duomenimis. Laikrodžių eksporto iš Šveicarijos apimtys birželio mėnesį siekė 1,84 mlrd. Šveicarijos frankų (1,98 mlrd. JAV dolerių), lyginant su 1,91 mlrd. frankų metais anksčiau.

Pagrindiniai laikrodžių gamintojai Šveicarijoje yra Swatch Group AG, Compagnie Financiere Richemont SA ir Rolex. Swatch akcijos per pastaruosius 12 mėnesių pabrango 41%, Richemont - 57%:


 

Paskelbimo data: 2013-07-25 14:12 Tekstas: Masterforex-V Akademija
Įterpti į BLOG'ą

Kodėl faktiniai automobilių kuro suvartojimo rodikliai viršija deklaruojamus duomenis

Leidinio Westdeutsche Allgemeine Zeitung informacijos duomenimis, naujų automobilių Europos šalyse kuro sąnaudos vidutiniškai 42 procentais viršija gamintojų deklaruojamus rodiklius.  Todėl vidutinis automobilių savininkų permokos dydis sudaro apie 400 JAV dolerių per metus. Tokius duomenis gavo Tarptautinė ekologiškai švaraus transporto taryba (ICCT).

Paskelbimo data: 2017-12-05 08:01

Tokijo automobilių salonas pradžiugino automobilių mėgėjus naujovėmis

Tokijo automobilių salone Japonijos gamintojai tradiciškai pristato naujoves, kurios išsiskiria kiek neįprastu dizainu. Šiemet automobilių gamintojai taip pat pristatė eilę gana perspektyvių, bet iš pirmo žvilgsnio neįprastų automobilių modelių. Kiekvienas naujas produktas pritrauks ne tik automobilių rinkos ekspertų, bet ir automėgėjų dėmesį.

Paskelbimo data: 2017-11-16 08:48

Mokslininkai nukėlė pasaulio pabaigą į 2100 metus

Mokslininkas priminė, kad per pastaruosius 540 milijonų mūsų planetos istorijos metų buvo 5 masinio gyvų būtybių išmirimo bangos - ir visos jos buvo lydimos anglies cirkuliacijos ciklo gamtoje pokyčių.

Paskelbimo data: 2017-10-16 07:50

Baltarusija atsisako sąjungos su Rusija pasaulinėje kalio trąšų rinkoje

Minske manoma, kad jie sugebės savarankiškai kontroliuoti didelę dalį pasaulinės kalio trąšų rinkos. Šioje srityje Baltarusija nusprendė atsisakyti bet kokio bendradarbiavimo su Rusija. Tai praneša verslo žmonių portalo „Market Leader“ žurnalistai su nuoroda į „Novoje vremia".

Paskelbimo data: 2017-10-11 07:47

Kaip praktiškai realizuoti „brexit'ą“

Pasak Didžiosios Britanijos finansų ministro Filipo Hamondo (Philip Hammond), pereinamasis laikotarpis po JK pasitraukimo iš ES turi būti baigtas iki 2022 metų, iki kitų šalies visuotinių parlamento rinkimų. Jis mano, kad santykiai su Europos Sąjunga trejų metų laikotarpiu po „brexit'o“ gali būti panašūs į dabartinius, o būtent Jungtinė Karalystė dalyvaus muitų sąjungoje ir išlaikys prieigą prie bendrosios rinkos.

Paskelbimo data: 2017-09-22 07:50

Saulė ir vėjas labai greitai padarys anglies gavybą nepelninga

Labai greitai anglies šachtos taps nerentabilios, o angliakasių profesija pasiners į užmarštį. Šią prognozę pateikė verslo naujienų agentūra Bloomberg.

 

Anglies gavybos duobkasiu taps alternatyvi, arba „žalioji“, energetika, naudojanti saulės ir vėjo energiją. Jau po 3-4 metų saulės ir vėjo energijos kaina susilygins su energijos generacija iš anglies, o po 20-25 metų anglies naudojimas energijos gamybai smuks 87 procentais.

Paskelbimo data: 2017-08-26 19:39

„Išmanieji“ GOOGLE akiniai grįžta!

Patobulinta išmaniųjų GOOGLE akinių versija vadinama Glass Enterprise Edition greit pasirodys prekyboje, pranešė BBC su nuoroda į naujienų tinklapį Medium.

Paskelbimo data: 2017-08-22 15:18

Kriptovaliutos: kas naudingiau - investuoti ar jas „išgauti“?

Pastarosiomis dienomis vis daugiau žmonių atkreipia dėmesį į vakar dar mažai žinomas kriptovaliutas su jų „vadu“ - bitkoinu (bitcoin, BTC). Daugelis, žinoma, girdėjo apie šią skaitmeninę valiutą, kuri leidžia mokėti už pirkinius, atsiskaityti už paslaugas, investuoti, netgi uždirbti tik iš to, kad turi bitkoinų.

 

Paskelbimo data: 2017-08-01 07:50

Gyvenimas vien iš prekybos - utopija? Nemokamas vebinaras

Prieš pradedamas keliauti Forex prekybos keliu dažnas naujokas turi klaidingą supratimą ir iliuzijų apie tai, kokia iš tikrųjų yra sėkmingo prekeivio valiutomis kasdienybė. Svajojama apie „laisvą“ darbo grafiką, darbo aplinką pagal pasirinkimą, jokių viršininkų, jokio streso, darbo krūvis pagal pageidavimą ir išpildyta bet kuri asmeninė ar artimųjų svajonė. Deja viskas ne taip paprasta.

Paskelbimo data: 2017-07-31 15:59

Holografiniai vaizdo skambučiai išmaniais telefonais tampa realybe

Pirmą kartą žmonijos istorijoje holografinis vaizdo skambutis buvo atliktas šių metų balandžio 3 dieną. Proveržį telekomunikacijų srityje atliko Verizon (JAV) ir Korean Telecom (Pietų Korėja) kompanijų darbuotojai. Holografinis vaizdas į išmaniuosius telefonus buvo perduodamas tarp Pietų Korėjos Seulo ir Amerikos Nju Džersio. Demonstracijos metu holografinis Verizon darbuotojo vaizdas atsidūrė Korean Telecom būstinės monitoriuje.

Paskelbimo data: 2017-07-28 17:55