Portalas investuotojams Market Leadernaujienos, analitika, prognozės

Pirmadienis, rugpjūčio 2, 20:59 (GMT +02:00)
Aktualijos investuotojams

Išmanieji telefonai iPhone 5 – populiarumo lyderiai internete

Išmanieji telefonai iPhone 5 – populiarumo lyderiai internete

Technologinių naujovių mėgėjams sunku suspėti su nuolat aukštųjų technologijų įrangos rinkoje besikeičiančiomis tendencijomis, kur dabar vyksta tikras išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų, lengvinančių mūsų gyvenimą ir darančių jį geresniu, bumas. Žmonės vietoje paprastų mobiliųjų su mygtukais vis dažniau renkasi vadinamuosius „protinguosius prietaisus“, kurie daugiau primena mini kompiuterius. Išmanieji telefonai gali atlikti beveik viską, ką gali ir jų „vyresnieji kolegos“, su jų pagalba galima įeiti į bet kuriuos interneto puslapius, įdiegti savo mėgstamus žaidimus, žiūrėti filmus, bendrauti socialiniuose tinkluose ir dar daug ką kitą.
Kurie gi iš inovacinių komunikatorių  šiandien yra populiariausi? Kokių išmaniųjų telefonų modelių ieškoma internete dažniau negu kitų? - nagrinėjo portalo „Market Leader“ analitikai.

„Market Leader“ išmaniųjų telefonų reitingas internete

„Market Leader“ reitingas sudarytas pagal du objektyvius rodiklius:
- užklausų kiekis interneto paieškos sistemose,
- paminėjimų skaičius internetinės žiniasklaidos naujienose, parodantis, kurios kompanijos-gamintojos  vykdo aktyvias  reklamos ir piaro kampanijas, o kurios šioje srityje dirba silpnai.

2013 metų kovo mėnesį populiariausias buvo išmanusis telefonas „iPhone 5“. Ir iš tiesų, Apple jau tapo kultiniu šiuolaikinės ir madingos technikos prekiniu ženklu. Žinoma, prieš savo konkurentus jis turi pranašumų:
- kokybė ir stilius;
- puikus ekranas;
- aukštas patvarumo lygis;
- geras skaitmeninis grotuvas;
- vaizdinis balso paštas.

Tačiau be privalumų, iPhone 5 taip pat, kaip ir bet kuri kita technika, turi ir savo trūkumų:
- be specialios programinės įrangos ir tam tikrų žinių sunku pakeisti „gimtąją“ SIM kortelę;
- prisijungus prie Wi-Fi ir EDGE internetas gana „lėtas“;
- nenuimamas akumuliatorius;
- naršymas nepalaiko „Flash“ technologijų.

Apskritai, korporacija Apple parodė esminį augimą, lyginant su praėjusiais metais. Jos tiekimai išaugo iki 26,9 milijonų JAV dolerių, o tai yra 57 procentais daugiau, negu praėjusiais metais.
Svarbiausiomis iPhone 5 naujienomis internete tapo:

- netrukus prasidėsiantis  iPhone 5S pristatymas. Investicinio banko Piper Jaffray duomenimis, iPhone 5S pristatymas prasidės šių metų birželio pabaigoje, jo metu planuojama parduoti apie 4 milijonus naujų iPhone. Prietaisas turės galingesnį procesorių ir gerą fotoaparatą, o taip pat bus įjungta NFC mokėjimų sistema;
- Apple atsakė konkurentams ir sukūrė asmeninį iPhone 5 puslapį - pakankamai dažnai Apple korporacija kritikuojama ir ji rado naują būdą, kaip kovoti su konkurentais: kompanija iš Kupertino atidarė puslapį savo oficialioje interneto svetainėje, skirtą iPhone 5. Ten surinkta visa medžiaga, įrodanti šio prietaiso privalumus, lyginant su kitais modeliais.
- iPhone 5S bus atnaujintas fotoaparatas ir procesorius - pagal portalo CNET informaciją, tuoj pasirodysiantis išmanusis telefonas iPhone 5S turės atnaujintą procesorių ir kokybiškesnį fotoaparatą.


Antroje pagal populiarumą vietoje - Samsung Galaxy SIII, kuris dar 2012 metų pabaigoje tapo vienu labiausiai laukiamų mobiliųjų komunikatorių. Jis skiriasi nuo ankstesnių modelių nauja intelektualine funkcija - Smart Stay technologija.


2012 metų trečiąjį ketvirtį korporacija išleido daugiau negu 56,3 milijono prietaisų, parodžiusi 100 procentinį augimą, lyginant su praėjusiais metais.


Svarbiausiomis Samsung Galaxy SIII naujienomis internete tapo:
- Samsung atstovai paskelbė apie naują gigantiškų išmaniųjų telefonų liniją, kurioje bus pateikti išmanieji telefonai su didesnio dydžio ekranais - Galaxy Mega. Vieni pirmųjų naujosios grupės atstovų bus Galaxy Mega 5.8 ir Galaxy Mega 6.3,
- Samsung atstovai pranešė apie Galaxy S IV pardavimų pradžią - išankstinių naujojo modelio Samsung Galaxy S IV užsakymų priėmimą pradėjo platintojas Carphone Warehouse, o pirmieji du tūkstančiai vartotojų, užsakę išmanųjį telefoną, dovanų gaus planšetinį kompiuterį GALAXY TAB 2 7.0. Anksčiau Samsung kompanijos atstovai pranešė, kad Galaxy S IV pardavimai prasidės balandį, iškart 155 pasaulio šalyse;
- pirmiesiems Samsung Galaxy S4 pirkėjams bus dovanojamos naudingos dovanos - Samsung Electronics Corporation pranešė apie prašymų įsigyti naująjį išmanųjį telefono modelį GALAXY - S4 priėmimo pradžią, kuri planuojama balandžio pabaigoje. Tiems, kurie užsisakys šį modelį nuo kovo 20 iki balandis 26, planuojama skirti daugybė premijų ir staigmenų.


Populiariausių išmaniųjų telefonų trijulę užbaigia - iPhone 4S, kuris savo išorinėmis savybėmis primena iPhone 4, tačiau naujame modelyje sudėtingesnė aparatinė dalis ir programinė įranga. Prie pagrindinių naujovių galima priskirti: dviejų branduolių (dual-core) procesorių A5, balso asistentą Siri, nepriklausomybę nuo asmeninio kompiuterio, pagerintą fotoaparatą.

Svarbiausiomis iPhone 4S naujienomis internete tapo:

- iPhone išmaniųjų telefonų savininkai skundžiasi labai greitu baterijos išsikrovimu po iOS 6.1.3 atnaujinimo. Naujas patobulintas komunikatorius sugebėjo ištaisyti kai kuriuos techninio pažeidžiamumo nesklandumus, bet vartotojai greitai rado kitą trūkumą;
- atskleista paslaptis: iPhone gali būti cilindro formos. Apple korporacija visada užsiėmė daugelio patentų registravimu. Kai kurie iš jų niekada nebus realizuoti, tačiau kompanijos pozicija yra visai pateisinama. Neseniai „obuolinė“ kompanija užregistravo išmaniojo telefono patentą su besilankstančiu AMOLED ekranu, taip pat buvo nauji cilindro formos modeliai.;
- Apple nuvylė Goldman Saks  (Goldman Sachs) analitikus - Goldman Saks pašalino iš patraukliausių investicijoms objektų sąrašo korporacijos akcijas, o pagrindinis banko analitikas Bilas Šoupas (Bill Shope) sakė, kad rudenį pateiktas išmanusis telefonas iPhone 5 nebuvo aukštumoje.

„Market Leader“ TOPo išmaniųjų telefonų populiarumo autsaideriai:
- Dell Streak;
- BlackBerry;
- Nokia 3250;
- Acer Liquid e350;
- HTC J Butterfly;

Išmanieji telefonai - PR lyderiai

Rinkodaros specialistams labai svarbus prekių PR-skatinimo klausimas paieškos sistemose, ypač naujovių išmaniųjų telefonų rinkoje, todėl kompanijos-gamintojos būtinai turi vykdyti aktyvias reklamos kampanijas, taip pat ir internete. Juk jei tas ar kitas modelis bus populiarus tarp vartotojų, tai padidės pardavimai ir tuomet visos sąnaudos atsipirks pilnutinai.

Čia lyderės pozicijas užima Apple kompanijos produktai, tačiau ir Samsung nelabai atsilieka.
- pirma vieta - iPhone 5;
- antroje pozicijoje - iPhone 4S;
- trečioje eilutėje - Samsung Galaxy Note.

Išmaniųjų telefonų populiarumo lyderio Apple akcijų situacija biržoje
Pesimizmo sraute, apėmusiame „beveik obuolinę“ visuomenę, malonu išgirsti optimisto balsą.
Kupertino tehnologinio giganto akcijos vis dar lieka gardžiausias kąsnelis fondų rinkoje. Niekada negali būti tikras, kaip elgsis rinkos stichija, ir ar bus ji palanki tai ar kitai kompanijai, nepaisant visų jos pastangų. Šiuo metu Apple akcijomis prekiaujama arti 2013 metų minimumų - 423,20 JAV dolerio už akciją:

 

Paskelbimo data: 2013-04-17 11:23 Tekstas: Masterforex-V Akademija
Įterpti į BLOG'ą

Kodėl faktiniai automobilių kuro suvartojimo rodikliai viršija deklaruojamus duomenis

Leidinio Westdeutsche Allgemeine Zeitung informacijos duomenimis, naujų automobilių Europos šalyse kuro sąnaudos vidutiniškai 42 procentais viršija gamintojų deklaruojamus rodiklius.  Todėl vidutinis automobilių savininkų permokos dydis sudaro apie 400 JAV dolerių per metus. Tokius duomenis gavo Tarptautinė ekologiškai švaraus transporto taryba (ICCT).

Paskelbimo data: 2017-12-05 08:01

Tokijo automobilių salonas pradžiugino automobilių mėgėjus naujovėmis

Tokijo automobilių salone Japonijos gamintojai tradiciškai pristato naujoves, kurios išsiskiria kiek neįprastu dizainu. Šiemet automobilių gamintojai taip pat pristatė eilę gana perspektyvių, bet iš pirmo žvilgsnio neįprastų automobilių modelių. Kiekvienas naujas produktas pritrauks ne tik automobilių rinkos ekspertų, bet ir automėgėjų dėmesį.

Paskelbimo data: 2017-11-16 08:48

Mokslininkai nukėlė pasaulio pabaigą į 2100 metus

Mokslininkas priminė, kad per pastaruosius 540 milijonų mūsų planetos istorijos metų buvo 5 masinio gyvų būtybių išmirimo bangos - ir visos jos buvo lydimos anglies cirkuliacijos ciklo gamtoje pokyčių.

Paskelbimo data: 2017-10-16 07:50

Baltarusija atsisako sąjungos su Rusija pasaulinėje kalio trąšų rinkoje

Minske manoma, kad jie sugebės savarankiškai kontroliuoti didelę dalį pasaulinės kalio trąšų rinkos. Šioje srityje Baltarusija nusprendė atsisakyti bet kokio bendradarbiavimo su Rusija. Tai praneša verslo žmonių portalo „Market Leader“ žurnalistai su nuoroda į „Novoje vremia".

Paskelbimo data: 2017-10-11 07:47

Kaip praktiškai realizuoti „brexit'ą“

Pasak Didžiosios Britanijos finansų ministro Filipo Hamondo (Philip Hammond), pereinamasis laikotarpis po JK pasitraukimo iš ES turi būti baigtas iki 2022 metų, iki kitų šalies visuotinių parlamento rinkimų. Jis mano, kad santykiai su Europos Sąjunga trejų metų laikotarpiu po „brexit'o“ gali būti panašūs į dabartinius, o būtent Jungtinė Karalystė dalyvaus muitų sąjungoje ir išlaikys prieigą prie bendrosios rinkos.

Paskelbimo data: 2017-09-22 07:50

Saulė ir vėjas labai greitai padarys anglies gavybą nepelninga

Labai greitai anglies šachtos taps nerentabilios, o angliakasių profesija pasiners į užmarštį. Šią prognozę pateikė verslo naujienų agentūra Bloomberg.

 

Anglies gavybos duobkasiu taps alternatyvi, arba „žalioji“, energetika, naudojanti saulės ir vėjo energiją. Jau po 3-4 metų saulės ir vėjo energijos kaina susilygins su energijos generacija iš anglies, o po 20-25 metų anglies naudojimas energijos gamybai smuks 87 procentais.

Paskelbimo data: 2017-08-26 19:39

„Išmanieji“ GOOGLE akiniai grįžta!

Patobulinta išmaniųjų GOOGLE akinių versija vadinama Glass Enterprise Edition greit pasirodys prekyboje, pranešė BBC su nuoroda į naujienų tinklapį Medium.

Paskelbimo data: 2017-08-22 15:18

Kriptovaliutos: kas naudingiau - investuoti ar jas „išgauti“?

Pastarosiomis dienomis vis daugiau žmonių atkreipia dėmesį į vakar dar mažai žinomas kriptovaliutas su jų „vadu“ - bitkoinu (bitcoin, BTC). Daugelis, žinoma, girdėjo apie šią skaitmeninę valiutą, kuri leidžia mokėti už pirkinius, atsiskaityti už paslaugas, investuoti, netgi uždirbti tik iš to, kad turi bitkoinų.

 

Paskelbimo data: 2017-08-01 07:50

Gyvenimas vien iš prekybos - utopija? Nemokamas vebinaras

Prieš pradedamas keliauti Forex prekybos keliu dažnas naujokas turi klaidingą supratimą ir iliuzijų apie tai, kokia iš tikrųjų yra sėkmingo prekeivio valiutomis kasdienybė. Svajojama apie „laisvą“ darbo grafiką, darbo aplinką pagal pasirinkimą, jokių viršininkų, jokio streso, darbo krūvis pagal pageidavimą ir išpildyta bet kuri asmeninė ar artimųjų svajonė. Deja viskas ne taip paprasta.

Paskelbimo data: 2017-07-31 15:59

Holografiniai vaizdo skambučiai išmaniais telefonais tampa realybe

Pirmą kartą žmonijos istorijoje holografinis vaizdo skambutis buvo atliktas šių metų balandžio 3 dieną. Proveržį telekomunikacijų srityje atliko Verizon (JAV) ir Korean Telecom (Pietų Korėja) kompanijų darbuotojai. Holografinis vaizdas į išmaniuosius telefonus buvo perduodamas tarp Pietų Korėjos Seulo ir Amerikos Nju Džersio. Demonstracijos metu holografinis Verizon darbuotojo vaizdas atsidūrė Korean Telecom būstinės monitoriuje.

Paskelbimo data: 2017-07-28 17:55