Portalas investuotojams Market Leadernaujienos, analitika, prognozės

Pirmadienis, spalio 25, 09:34 (GMT +02:00)
Aktualijos investuotojams

Keturi paprasti žingsniai, kuriuos žengti pamiršta 95% pralošiančių treiderių

Keturi paprasti žingsniai, kuriuos žengti pamiršta 95% pralošiančių treiderių

Kaip jūs galvojate, kas yra bendra tarp evoliucijos, scenos ir treidingo? Atsakymas – konkurencija. Visur išgyvena stipriausi. Dėl „natūralios atrankos“ pasisekti gali tik patiems geriausiems.

Kokias automobilių markes vertinate? Kokie drabužių dizaineriai jums patinka? Kokių rūšių vynus mėgstate? Neišvardinsite daugiau kaip 3–5 pavadinimų. Visi jie - savo srities lyderiai. Solidžios firmos stengiasi išlaikyti  prestižą, nuolat išleisdamos į rinką naujas kokybiškas prekes. Rimti žmonės stengiasi siekti vis naujų aukštumų.

Norėdami išgyventi, visi gyvūnijos pasaulio atstovai  yra pasmerkti nuolatinei kovai. Arba jūs sudraskysite konkurentus, arba jie sudraskys jus. Ir pasikliauti galite tik savimi.

Jeigu jums nesiseka, patiriate visą eilę nuostolingų sandėrių, jums būtina laiku sustoti, juk nebėgate po automobilio ratais, degant raudonam šviesoforo signalui. Pailsėkite, pagalvokite ir nustatykite nesėkmių priežastį. Tiksliai ją nustatę, įstengsite išspręsti  problemas. Jeigu jūs ir toliau darysite tas pačias klaidas, tai neišvengiamai papildysite tų 95% pralaiminčių treiderių  gretas.

Daugelio pradedančiųjų treiderių klaida yra ne žinių stoka, o nepasiruošimas kovai. Jie tiki  sėkme ir laimingu atsitiktinumu. Tačiau mes gyvename, vadovaudamiesi realaus pasaulio, kuriame vyksta konkurencija, įstatymais. Visi  žino, kad rinkoje išlieka tik stipriausieji, bet kažkodėl apie tai pamiršta. Deja, konkurencija buvo, yra ir bus. Ir mes visada turime tai prisiminti ir neatsipalaiduoti.

Tad ką gi būtina padaryti, norint patekti tarp tų 5% uždirbančiųjų treiderių?

Olimpas1. Sistemingai dirbkite su savimi.
Visur stenkitės būti geriausiu. Kiekvieną darbą atlikite nepriekaištingai. Nesvarbu, kas tai būtų – ataskaitos ruošimas ar omleto gaminimas. Šis iš pirmo žvilgsnio paprastas patarimas turi gilią prasmę. Jeigu jūs visada ir visur stengsitės būti geriausiu, tai taps jūsų įpročiu, ir jūs jau nebegalėsite lengvabūdiškai  žiūrėti į treidingą.

2. Susipažinkite su sėkmingai praktikuojančiais treideriais.
Norint tapti bet kurios srities lyderiu, reikia surasti žmogų, jau esantį lyderiu toje srityje. Stebėkite jo elgesį, kalbą, darbą ir pamatysite sėkmingo elgesio modelį konkrečioje veiklos srityje. Mokykitės stebėjimo meno, o pirmame etape tiesiog pamėgdžiokite lyderį. Jeigu jūsų elgesys bus toks pat, kaip sėkmingo treiderio, tai gana greitai ir jūs imsite pelningai prekiauti.

3. Būkite unikalus. Ugdykite savo išskirtinumą.
Liekant vidutinybe, neįmanoma tapti lyderiu. Tik nestandartinės idėjos, naujas žvilgsnis į įprastinę rinkos analizę padės jums pelningai prekiauti. Atkreipkite dėmesį į scenos žvaigždes. Kiekviena įžymybė turi savo įvaizdį, nepanašų į kitų. Būtent unikalumas padeda joms surinkti pilnas sales gerbėjų.
 

Sėkmė4. Mokėkite prisitaikyti prie permainų.
Sekite rinką, būkite lankstus. Stenkitės laiku pastebėti pokyčius rinkoje ir pakoreguoti savo prekybos taktiką. Tai padės jums nedirbti prieš trendą ir išvengti didelių nuostolių, kurie neišvengiamai jus ištiktų, jeigu prekiautumėte buvusio trendo kryptimi, kai kainos judėjimo kryptis jau pasikeitusi į priešingą pusę.

Konkurencija yra nūdienos lozungas. Šiuolaikiniame pasaulyje rezultatai, kurių mes pasiekiame, nėra proporcingi tam, ką mes darome. Jeigu mes kažką darome gerai, tai gauname tik vidutinį rezultatą. Jeigu kažką darysime taip, kaip daro visi, tai rezultatas bus blogas. Vidutiniškumas neduos norimų rezultatų, netgi nublokš mus atgal. Rinka – mūšio laukas. Ir taisyklės čia yra daug žiauresnės, negu bokso ringe. Teisėjas neleis jūsų pribaigti sporto aikštelėje. Tuo tarpu treidinge - viskas kitaip: gerojo teisėjo čia nėra, silpniems treideriams rinka negailestinga, ir jie praranda savo depozitus. Todėl mums belieka viena išeitis – dirbti ne šiaip gerai, bet kiek įmanoma geriau, kad taptume geriausiais ir nepralaimėtume.

Paskelbimo data: 2010-09-16 04:58 Tekstas: Viktorija Vinko
Įterpti į BLOG'ą

Kodėl faktiniai automobilių kuro suvartojimo rodikliai viršija deklaruojamus duomenis

Leidinio Westdeutsche Allgemeine Zeitung informacijos duomenimis, naujų automobilių Europos šalyse kuro sąnaudos vidutiniškai 42 procentais viršija gamintojų deklaruojamus rodiklius.  Todėl vidutinis automobilių savininkų permokos dydis sudaro apie 400 JAV dolerių per metus. Tokius duomenis gavo Tarptautinė ekologiškai švaraus transporto taryba (ICCT).

Paskelbimo data: 2017-12-05 08:01

Tokijo automobilių salonas pradžiugino automobilių mėgėjus naujovėmis

Tokijo automobilių salone Japonijos gamintojai tradiciškai pristato naujoves, kurios išsiskiria kiek neįprastu dizainu. Šiemet automobilių gamintojai taip pat pristatė eilę gana perspektyvių, bet iš pirmo žvilgsnio neįprastų automobilių modelių. Kiekvienas naujas produktas pritrauks ne tik automobilių rinkos ekspertų, bet ir automėgėjų dėmesį.

Paskelbimo data: 2017-11-16 08:48

Mokslininkai nukėlė pasaulio pabaigą į 2100 metus

Mokslininkas priminė, kad per pastaruosius 540 milijonų mūsų planetos istorijos metų buvo 5 masinio gyvų būtybių išmirimo bangos - ir visos jos buvo lydimos anglies cirkuliacijos ciklo gamtoje pokyčių.

Paskelbimo data: 2017-10-16 07:50

Baltarusija atsisako sąjungos su Rusija pasaulinėje kalio trąšų rinkoje

Minske manoma, kad jie sugebės savarankiškai kontroliuoti didelę dalį pasaulinės kalio trąšų rinkos. Šioje srityje Baltarusija nusprendė atsisakyti bet kokio bendradarbiavimo su Rusija. Tai praneša verslo žmonių portalo „Market Leader“ žurnalistai su nuoroda į „Novoje vremia".

Paskelbimo data: 2017-10-11 07:47

Kaip praktiškai realizuoti „brexit'ą“

Pasak Didžiosios Britanijos finansų ministro Filipo Hamondo (Philip Hammond), pereinamasis laikotarpis po JK pasitraukimo iš ES turi būti baigtas iki 2022 metų, iki kitų šalies visuotinių parlamento rinkimų. Jis mano, kad santykiai su Europos Sąjunga trejų metų laikotarpiu po „brexit'o“ gali būti panašūs į dabartinius, o būtent Jungtinė Karalystė dalyvaus muitų sąjungoje ir išlaikys prieigą prie bendrosios rinkos.

Paskelbimo data: 2017-09-22 07:50

Saulė ir vėjas labai greitai padarys anglies gavybą nepelninga

Labai greitai anglies šachtos taps nerentabilios, o angliakasių profesija pasiners į užmarštį. Šią prognozę pateikė verslo naujienų agentūra Bloomberg.

 

Anglies gavybos duobkasiu taps alternatyvi, arba „žalioji“, energetika, naudojanti saulės ir vėjo energiją. Jau po 3-4 metų saulės ir vėjo energijos kaina susilygins su energijos generacija iš anglies, o po 20-25 metų anglies naudojimas energijos gamybai smuks 87 procentais.

Paskelbimo data: 2017-08-26 19:39

„Išmanieji“ GOOGLE akiniai grįžta!

Patobulinta išmaniųjų GOOGLE akinių versija vadinama Glass Enterprise Edition greit pasirodys prekyboje, pranešė BBC su nuoroda į naujienų tinklapį Medium.

Paskelbimo data: 2017-08-22 15:18

Kriptovaliutos: kas naudingiau - investuoti ar jas „išgauti“?

Pastarosiomis dienomis vis daugiau žmonių atkreipia dėmesį į vakar dar mažai žinomas kriptovaliutas su jų „vadu“ - bitkoinu (bitcoin, BTC). Daugelis, žinoma, girdėjo apie šią skaitmeninę valiutą, kuri leidžia mokėti už pirkinius, atsiskaityti už paslaugas, investuoti, netgi uždirbti tik iš to, kad turi bitkoinų.

 

Paskelbimo data: 2017-08-01 07:50

Gyvenimas vien iš prekybos - utopija? Nemokamas vebinaras

Prieš pradedamas keliauti Forex prekybos keliu dažnas naujokas turi klaidingą supratimą ir iliuzijų apie tai, kokia iš tikrųjų yra sėkmingo prekeivio valiutomis kasdienybė. Svajojama apie „laisvą“ darbo grafiką, darbo aplinką pagal pasirinkimą, jokių viršininkų, jokio streso, darbo krūvis pagal pageidavimą ir išpildyta bet kuri asmeninė ar artimųjų svajonė. Deja viskas ne taip paprasta.

Paskelbimo data: 2017-07-31 15:59

Holografiniai vaizdo skambučiai išmaniais telefonais tampa realybe

Pirmą kartą žmonijos istorijoje holografinis vaizdo skambutis buvo atliktas šių metų balandžio 3 dieną. Proveržį telekomunikacijų srityje atliko Verizon (JAV) ir Korean Telecom (Pietų Korėja) kompanijų darbuotojai. Holografinis vaizdas į išmaniuosius telefonus buvo perduodamas tarp Pietų Korėjos Seulo ir Amerikos Nju Džersio. Demonstracijos metu holografinis Verizon darbuotojo vaizdas atsidūrė Korean Telecom būstinės monitoriuje.

Paskelbimo data: 2017-07-28 17:55