Portalas investuotojams Market Leadernaujienos, analitika, prognozės

Pirmadienis, spalio 25, 09:56 (GMT +02:00)
Aktualijos investuotojams

Kodėl faktiniai automobilių kuro suvartojimo rodikliai viršija deklaruojamus duomenis

Kodėl faktiniai automobilių kuro suvartojimo rodikliai viršija deklaruojamus duomenis

Leidinio Westdeutsche Allgemeine Zeitung informacijos duomenimis, naujų automobilių Europos šalyse kuro sąnaudos vidutiniškai 42 procentais viršija gamintojų deklaruojamus rodiklius.  Todėl vidutinis automobilių savininkų permokos dydis sudaro apie 400 JAV dolerių per metus. Tokius duomenis gavo Tarptautinė ekologiškai švaraus transporto taryba (ICCT).

Paskelbimo data: 2017-12-05 08:01
Autorius: Masterforex-V Akademija

Kas iš tiesų kontroliuoja pasaulinę naftos rinką?

Pasaulio visuomenę visada domino kainų tendencijos energijos nešėjų rinkoje. Ekspertai įsitikinę, kad didelės kainos naftos rinkai yra ne mažesnė problema, nei pigi nafta. Operacijos, susijusios su naftos pirkimu ir pardavimu, rinkoje  sudaro tik 5 proc. visų sandorių. Didžioji rinkos aktyvumo dalis tenka prekybai taip vadinama popierine nafta. Rinkos dalyviai operuoja tiekimų įsipareigojimais; kaip pirkimo-pardavimo dalykas įsipareigojimai taip pat veikia antrinėje rinkoje. Fizinius naftos pardavimus ir operacijos su įsipareigojimais kontroliuoja įvairios investuotojų grupės.

Paskelbimo data: 2016-07-28 11:55

Siemens sukūrė robotus, kurie sukels revoliuciją pramonėje

Kompanija Siemens neseniai sukūrė naujos kartos robotus, kurie, galiausiai, gali tapti pramoninės revoliucijos priežastimi.

 

Štai jau daugelį metų žmones neramina Holivudo kinematografininkų sukelta mašinų sukilimo tema. Ir kol žiūrovai ramiai stebi, kaip robotizuotos mašinos televizorių ekranuose naikina žmoniją, technologijos juda pirmyn ir vis labiau verčia tikėti, kad tai gali tapti realybe.

Paskelbimo data: 2016-07-26 03:50

S & P įvertino Brexit padarinius Europai

Rytų Europos šalių tarpe Turkija ir Rusija patirs mažiausią Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos poveikį. Tokią išvadą padarė S&P Global Ratings agentūra. O labiausiai Brexit įtakos Lietuvą. Su S&P tyrimų duomenimis supažindina portalas „Market Leader“.

Paskelbimo data: 2016-07-21 19:44

Švedijoje smarkiai mažėja grynųjų pinigų paklausa

Švedijos gyventojai vis rečiau naudojasi grynaisiais pinigais. Ši tendencija yra savotiškai unikali - tik einamaisiais metais beveik kiekviena penktoji krona yra išvesta iš apyvartos. Apie šią tendenciją papasakos portalas investuotojams „MarketLeader“.

Paskelbimo data: 2016-07-12 15:31

Sudie, benzine: elektromobilių pardavimai Europoje muša rekordus

Šiemet pagal elektromobilių pardavimus Europos žemynas pirmauja pasaulyje - parduota daugiau nei 502 000 elektromobilių. Europa yra lyderis pagal keleivinių elektrinių automobilių skaičių, o antroje vietoje yra JAV, trečią užima Kinija. Nuo šių metų pradžios tokių transporto priemonių pardavimų lyderė yra Norvegija - daugiau nei 18 tūkstančių vienetų, Didžiojoje Britanijoje parduota daugiau nei 16 tūkstančių, o Prancūzijoje - daugiau nei 15 tūkstančių.


Paskelbimo data: 2016-07-11 15:51

Ekspertai - Trampo laimėjimas susilpnintų Meksikos pesą

Jei Trampas šių metų lapkritį taps JAV prezidentu, Meksikos valiutos kursas, greičiausiai, smuks. Ir tam, pasak analitikų, yra keletas priežasčių. Pirmoji ir pati svarbiausia jų yra tai, kad savo rinkimų kampanijoje Donaldas Trampas pareiškė, kad savo pergalės rinkimuose atveju jis ruošiasi deportuoti apie 11 milijonų nelegalių migrantų, o taip pat pasienyje su Meksika pastatyti neįveikiamą sieną. Antroji priežastis yra kritika, kurią Trampas išsakė NAFTA (North American Free Trade Agreement)  - laisvosios prekybos susitarimo tarp JAV, Kanados ir Meksikos - atžvilgiu.

Paskelbimo data: 2016-07-05 14:46

Džordžas Sorosas grįžo prie žaidimų biržoje

Pasak JAV leidinio The Wall Street Journal, gerai žinomas biržos žaidėjas Džordžas Sorosas nusprendė grįžti į darbą fondų rinkoje. Finansininką traukia atsiveriančios didelės biržų manipuliacijų galimybės, kurios atsiranda dėl problemų daugelyje besivystančių šalių ekonomikose ir bendro nestabilumo pasaulio ekonomikoje.

Paskelbimo data: 2016-07-04 09:10

Brexit rezultatai: Svaro kursas smuko iki minimumų

Tai, kad Britanijos žmonės nubalsavo išstoti iš Europos bendrijos, daugeliui investuotojų buvo visiškai netikėtas ir labai nemalonus siurprizas. Todėl daugelis jų ėmė karštligiškai išmesti jų rankose turimus britų aktyvus.

Iškart po to dėsningai smuko ir Didžiosios Britanijos nacionalinės valiutos kursas. Svaro kritimas pasiekė pozicijas, kurias jis buvo užėmęs dar praėjusio šimtmečio 80-ųjų metų viduryje. Šiuo metu visų investuotojų dėmesys sutelktas į tai, kaip elgsis pirmaujančių šalių monetariniai reguliatoriai. Spekuliantų tarpe dabar populiariausias yra auksas ir JAV skoliniai įsipareigojimai.

 

Pasak ekspertų, svaras prarado savo pozicijas taip greitai, kad daugelis investuotojų tiesiog nespėjo sureaguoti į besikeičiančią rinką. Dieną kai vyko referendumas, jau pusę aštuonių ryto Lietuvos laiku, britų valiuta JAV dolerio atžvilgiu nuvertėjo 11 procentų - iki 1,32. Šis minimumas buvo užfiksuotas praėjusio šimtmečio 85-ųjų metų ankstyvą rudenį. Beje, po kelių valandų svarui pavyko iš dalies atstatyti savo kainą, tačiau ji vis tik išliko maždaug prieš 30 metų buvusiose pozicijose. Prekybos uždarymo metu GBP sustojo ties 1,37 dolerio lygiu.

Paskelbimo data: 2016-07-01 14:24

Kodėl Šveicarijos gyventojai atsisakė valstybės dykai siūlomų pinigų

Beveik prieš mėnesį, birželio 5 dieną įvykusiame referendume Šveicarijos piliečiai atmetė pasiūlymą įvesti valstybėje visuotines 2,5 tūkst. frankų (apie 2650 dolerių) dydžio bazines pajamas. „Socialistinės“ naujovės rėmėjai patyrė pralaimėjimą, surinkę tik 22 procentus balsų.

Paskelbimo data: 2016-06-29 18:25

Pietryčių Azijoje investuotojai renkasi Vietnamą, o Europoje - Vokietiją

Knight Frank , stambiausia pasaulinė agentūra, prognozuojanti nekilnojamojo turto kainų pokyčius įvairiose šalyse, neseniai paskelbė savo 2016 metų prognozę. Joje matyti, kad Pietų Azijos rinkoje atsirado naujas investicijų į nekilnojamąjį turtą lyderis - Vietnamas, o Europoje savo lyderės pozicijas išsaugojo Vokietija.

Paskelbimo data: 2016-06-28 14:39
 Puslapis: << < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>